Uudised

Filtreeri uudised

Eesti esitas üleeuroopalisele keskkonnakonkursile kümme ettevõtet, kes võistlevad viies erinevas kategoorias.  "Meie ettevõtted on üha enam orienteeritud lisaks kasumi teenimisele ka keskkonnasõbralikumale majandamisele. Sellised lahendused nõuavad teadmisi ja taipu, mida oleks patt pelgalt Eestis näidata.
Kokku osales keskkonnasõbralike ettevõtete konkursil 24 ettevõtet, mille seas oli nii väikseid pereettevõtteid kui ka suuri tootmisettevõtteid. Konkursil osalenud ettevõtted näevad keskkonnahoidlikkuses lisaks vastutustundlikule käitumisele ka ärilist võimalust.
Tule ja osale konkursil Ankeete saab esitada kuni 4. detsembrini ning kõik, kes teavad soovitada keskkonnast hoolivaid ettevõtteid, siis andke sellest meile teada. Keskkonnaministeeriumi pressiteade
2018. aasta rahva lemmik Woodbright OÜ Konkursi üldvõidu ja peaauhinna  pälvis  FreshGo OÜ Keskkonnajuhtimise kategooria võitja on  Rimi Eesti Food AS Protsessi kategooria võidu pälvis PAKRI Teadus- ja Tööstuspark
Selle aasta konkursile esitati 25 ankeeti 23 erineva ettevõtte poolt. Tule ja vaata, kes sellel aastal konkursil osalesid ning vali oma lemmik - https://www.keskkonnaauhind.ee/kandidaadid.
14.11.2018 kuulutati välja Euroopa keskkonnakonkursi kategooriate võitjad ja sel aastal ka esmakordselt said tunnustuse 6 säravat tähte. Kokku osales 161 ettevõtet 19st riigist. Vaata täpsemalt EBAE kodulehelt.
Euroopa keskkonnasõbralikud ettevõtted kuulutatakse välja 14. novembril Viinis. Tutvu finalistidega:
1. novembril 2018 kuulutas Keskkonnaministeerium välja konkursi "Aasta Keskkonnasõbralik Ettevõte 2018". Ootame osalema kõiki organisatsioone ja ettevõtteid, kes on viimase aasta jooksul oma tegevuses arvestanud keskkonnaga.
Keskkonnasõbralik Ettevõte 2013 üldvõitja OÜ Werrowool