Ootame osale keskkonnasõbralikke ettevõtteid!

Tule osa ise keskkonnasõbraliku ettevõtte konkursil või soovita meile keskkonnast hoolivaid ettevõtteid!

Aasta keskkonnasõbraliku ettevõtte konkursile on oodatud kõik väikesed, keskmised ja suured ettevõtted ning organisatsioonid, kes oma 2020. aasta tegevuses senisest enam keskkonnaga arvestasid. Eesmärgiks on tunnustada neid ettevõtteid, kes on olemasolevat tegevust, tootmist või toodangut muutnud loodust säästavamaks ja ka neid, kes on tulnud välja uuenduslike lahenduste ja toodetega.

Konkursile saab kandideerida 10. maist kuni  18. juulini keskkonnatunnustuste kodulehel www.keskkonnatunnustused.ee.
Oma panuse konkursi parimate selgitamisel saab anda igaüks sest augustis tuleb hääletus, kus selguvad rahva lemmikud. Parimaid autasustatakse suurel keskkonnagalal novembris.

Aasta keskkonnasõbraliku ettevõtte võitja saab Keskkonnainvesteeringute Keskuse toel investeerida oma keskkonnasõbralikkuse arendamisse veel 35 000 eurot. Eesti konkursi võitjatel ja tunnustatutel on võimalus osaleda ka Euroopa keskkonnasõbraliku ettevõtte konkursil (European Business Award for the Environment).
Lisaks on kõikidel võitjatel õigus kasutada keskkonnamärgist, et näidata oma head tööd ka teistele. Seda õunapuuõie kujulist märgist võib kasutada näiteks kirjaplangil, trükistel ja toodete/teenuste.