Aasta Keskkonnasõbralik Ettevõte

Keskkonnateadlik ettevõte

Konkurssi "Aasta keskkonnasõbralik ettevõte" korraldatakse  eesmärgiga selgitada välja keskkonnasõbralikud ettevõtted, kes on oma tegevusega silmas pidanud keskkonna heaolu -  panustanud keskkonnasaaste vähendamisse ning keskkonnahoiu suurendamisse.

Konkursi eesmärk on näidata, et keskkonnaprobleemid saab muuta ka majanduslikeks võimalusteks. Võitjate tunnustamisega soovime innustada ka teisi ettevõtteid kasutama keskkonnast hoolivamaid lahendusi ning tarbijaid tegema keskkonnasõbralikumaid valikuid. 

Osalema on oodatud kõik ettevõtted, kes on viimase 12 kuu jooksul oma tegevuses keskkonna heaoluga arvestanud ning tulnud turule keskkonnaalaselt uuenduslike lahendustega.

Keskkonnasõbraliku ettevõtte tiitli pälviv organisatsioon saab Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) toel maksimaalselt 35 000 euro väärtuses enda keskkonnategevust veelgi paremaks muuta. Lisaks saab võitja õiguse kasutada keskkonnamärgist "Aasta keskkonnasõbralik ettevõte" ning võimaluse esindada Eestit Euroopa keskkonnaalasel konkursil.

Järgmine keskkonnasõbraliku ettevõtte konkurss toimub 2021. aasta kevadel.

Tutvu keskkonnamärgise kasutamise reeglitega ja konkursi tingimustega.

Esita ankeet