Uudised

Filtreeri uudised

Keskkonnaministeeriumi kantsler Meelis Münt ja Keskkonnainvesteeringute Keskuse juhataja Andrus Treier kuulutasid 21. oktoobril välja möödunud aasta keskkonnasõbralikuma ettevõtte, kelleks osutus Estonian Cell AS. Võitja saab Keskkonnainvesteeringute Keskuselt kuni 35 000 euro väärtuses tuge, et vähendada oma keskkonnajalajälge ka tulevikus.
Kolm Eesti ettevõtet valiti Euroopa keskkonnasõbralike äride paremikku.  Euroopa keskkonnasõbraliku ettevõtte hindamiskomisjon valis kolm Eesti ettevõtet 16 parema hulka.
Eesti esitas üleeuroopalisele keskkonnakonkursile kümme ettevõtet, kes võistlevad viies erinevas kategoorias.  "Meie ettevõtted on üha enam orienteeritud lisaks kasumi teenimisele ka keskkonnasõbralikumale majandamisele. Sellised lahendused nõuavad teadmisi ja taipu, mida oleks patt pelgalt Eestis näidata.
Kokku osales keskkonnasõbralike ettevõtete konkursil 24 ettevõtet, mille seas oli nii väikseid pereettevõtteid kui ka suuri tootmisettevõtteid. Konkursil osalenud ettevõtted näevad keskkonnahoidlikkuses lisaks vastutustundlikule käitumisele ka ärilist võimalust.