Tasuta joogivee paagid erinevatel üritustel - AS Tallinna Vesi

Tallinna Vesi pakkus suvehooajal joogivett kümnetel avalikel spordi- ja kogukonnaüritustel, sh 4.-7. juulil toimunud XXVII laulu- ja XX tantsupeol “Minu arm”. Tegevuse eesmärk oli toetada kogukonda ja  võimaldada aktiivsetele noortele tasuta joogivett ning säästa keskkonda vältides ennetavalt ühekordsete plastpudelite massilist soetamist.

Nt laulu- ja tantsupeo korraldajad arvestasid rohelise mõtteviisiga ning jagasid osalejatele korduvkasutatavaid veepudeleid. Kõigil peolistel oli kogu proovinädala ja peo jooksul võimalik oma joogiveepudelit täita. Oma tegevusega aitasime vältida suure koguse plastjäätmete tekkimist.

Suve igal kolmapäeval ja neljapäeval andsime vett Stamina tervisejooksu ja -kõnnisarja ürituste jaoks, olime paagiga Vanalinna päevadel, Eesti Spordiselts Kalevi võimlemispeol, Tallinna Tänavatoidu Festivalil, SPIN programmi jalgpalliturniiril, Investeerimisklubi suveüritusel, Telliskivi Kirbuturul, Uue Maailma Festivalil, täitsime Pelguranda rajatud kogukonnaaia kastmispaaki jne. Suvisel ajal ei möödunud tõesti nädalatki kui meie paagid kuskil janule kustutust ei pakuks.

Kokku viisime paakidega üritustele ligikaudu 260 000 pooleliitrise joogiveepudeli jagu kraanivett, säästes sellega nii keskkonda kui ka osalejate ja külastajate rahakotti. Vett annab Tallinna Vesi sellistele üritustele sponsorluskorras, see tähendab et ei paakide rendi ega joogivee eest ürituste korraldajad tasuma ei pea.

 

tallinna vesi

Hääli kokku: 49