ELMO Rent AS

ELMO Rent AS

ELMO Rent AS on maailmas üks esimesi elektriautode jagamisteenuse pakkujaid ja täna roheliseim Nasdaq Baltic'ul kaubeldav börsiettevõte. Ettevõte on asutatud 2013. aastal Eesti Vabariigi poolt ning alates 2017. aastast on tegu eraettevõttega.

Ka tihedas konkurentsis on ELMO Rent AS suutnud hoida kinni oma keskkonnasäästlikust DNA'st ja jätkusuutlikult kasvada. Läbi oma tehnoloogia arenduse, milleks on kaugjuhtiv sõiduk, on ELMO Rent AS saanud tugeva konkurentsieelise. Sellega suudetakse kasvatada veelgi sõiduki kasutusmugavust, tõsta ressursiefektiivsust ja vähendada ressursivajadust.

Oma tegevusega on ettevõte 2020. aastal hoidnud kokku linnaruumis 300 tonni CO2 heitmete tekkimist, mis on samas suurusjärgus 50 majapidamise aastasest elektritootmisest tulenev CO2 kogusega. ELMO Rent AS visioon on heitmevaba, inimkeskne ning ressursside jagamisele orienteeritud roheline elukeskkond ning ettevõtte missioon on pakkuda inimesele kõige keskkonnasõbralikumat sõiduki kasutamise võimalust, olla jagamisteenuste arendamise pioneer Euroopas, pakkudes, juurutades ja skaleerides lahendusi, mis võimaldavad kasutada ressurssi vähemalt kümme korda efektiivsemalt. Visiooni ja missiooni kooskõla kajastus ka nende esimeses autopargis, kus mitte üks sõiduk ei tarbinud edasiliikumiseks bensiini.

ELMO Rent AS on ka esimene Vastutustundliku Ettevõtte kvaliteedimärgisega sõiduki rendiettevõte, mis on kaasa toonud järgmiseks CSR eesmärgid.