Mixpack OÜ

MixPack OÜ

MixPack OÜ on ökoloogiliselt puhaste ja komposteeritavate lauanõude tootja Vegware ametlikuks edasimüüjaks Balti riikides ja Venemaal. Ettevõte on veendunud, et vastutustundlikkus on nende DNA-s. Lisaks otsesele ettevõtlustegevusele tegeletakse ka sotsiaalse ettevõtlusega, mille raames toetatakse erinevaid projekte, mis õpetavad loodust reostamise asemel armastama. Juba täna usaldavad ettevõtet järgmised Eesti HoReCa sektori esindajad – Wolt, McKenzie grupp (CHI, Chopsticks, Little India) ja Reval Cafe. Osaletakse aktiivselt erinevatel messidel ja festivalidel. Ökoloogiline eluviis pole veel enne nii kerge ja mugav olnud! Pakutavad tooted on tehtud taimedest ja 100% komposteeritavad. MixPack OÜ tootja Vegware omab ISO 14001 sertifikaati ja ka Tallinna Ülikoolis tehtud uuringud tõestavad, et pakutakse plastivabu tooted. Tooted on madala süsiniku sisaldusega, seega lagunemisprotsessis ei eraldu suuresti ka süsivesinikku.

Näiteks püüab Tallinn vähendada ühekordselt kasutatavate plastnõude kasutamist ning üks hea võimalus selleks on kasutada komposteeritavad ühekordsed nõusid, kompostida ning seejärel kasutada neid väetisena. Sellised linnavõimu uuendused aitavad vähendada plasti jälge ja astuda sammu keskkonnareostuse probleemi lahendamiseks. MixPack OÜ jaoks on oluline täita oma kohustusi ning olla valmis vastutama ühiskonnale avaldatava mõju eest, tõsta inimeste teadlikkust ning luua ühiskonda, kus tehakse vastutustundlikke valikuid.

Mixpack on brändi ametlik esindaja Eestis, Lätis ja Leedus, aidates Vegware’i toodangut HoReCa segmendis levitada. Koos teeme maailma paremaks ja puhtamaks!