Eurobio Lab OÜ

About us

Eurobio Lab on uus üleeuroopaline ettevõte, mis tegeleb naturaalsete ja orgaaniliste kosmeetikatoodete valmistamisega. Need tooted vastavad kõige kõrgematele eurostandarditele, samas turustada neid on võimalik päris taskukohaste hindadega. Tootmisprotsess on sertifitseeritud vastavalt rahvusvahelise ISO 9001 ja ISO 22716 (GMP) kvaliteedinõuetele. Meie tehnoloogid on kõrge kvalifikatsiooniga asjatundjad, kelle erialaks on tänapäevaste naturaalsete kosmeetikaretseptuuride väljatöötamine. Suur osa meie toodetest on sertifitseeritud ka sellistes rahvusvahelistes organisatsioonides nagu ECOCERT (Prantsusmaa), BDIH (Saksamaa) ja ICEA (Itaalia).

Käesoleval ajal toodetakse 15 erineva brändi all üle 1500 SKU, sealhulgas Natura Siberica, Planeta Organica, Organic Shop, Dr.Konopka’s, Natura Estonica, Rezepte der Oma Gertrude, Organic People jt. Valikus on näo, keha, juuste hooldusvahendeid, spaa– ja lastekosmeetikat, samuti naturaalseid vahendeid pesupesemiseks ja koristustöödeks. Tooted on esindatud enam kui 67 riigis üle maailma, kaasa arvatud Prantsusmaa, Itaalia, Hispaania, Saksamaa, Inglismaa, Austraalia, Hongkong jt.

Eurobio Lab OÜ / Natura Siberica Eesti aastakäive kasvas nullist 26-le miljonile eurole, tööle on võetud ligi 300 töötajat. Valmistatakse ja müüakse Euroopas, Aasias, Austraalias ja Lõuna-Ameerikas kaubamärke nagu Natura Siberica, Natura Estonica, Dr.Konopka, Vanaema Agafja, Natura Siberica Loves Estonia, Organic Shop. Saaremaal Tõlluste mõisa orgaanilises farmis kasvatatakse 50 taimeliiki ja toodetakse nendest orgaanilisi ekstrakte.

Natura Siberica on kättesaadav pea kõikjal maailmas. Eksporditakse ca 70 riiki. Suur osa toodetest on sertifitseeritud rahvusvahelise instituudi COSMOS poolt ja vastab tema standarditele. Ettevõte soovib viia naturaalse ja puhta kosmeetika võimalikult suure tarbijaskonnani.