Uudised

Keskkonnaministeerium jagas pidulikul galal eelmise aasta keskkonnaauhindu. Esmakordselt anti üle aasta keskkonnanoore, aasta keskkonnasõbraliku haridusasutuse ja aasta keskkonnavaldkonna mõjuisiku tiitlid. Aasta keskkonnasõbraliku ettevõtte puhul langesid žürii ja rahva arvamus ühte.
Sellest nädalast saavad kõik huvilised kaasa rääkida „Aasta keskkonnasõbralik ettevõte“ konkursi rahva lemmiku valimisel.   Hääletada saab 13. septembrist kuni 3. oktoobrini www.keskkonnatunnustused.ee kodulehel.
Aasta keskkonnateo, aasta keskkonnasõbraliku ettevõtte ja kohaliku omavalitsuse konkurssidele on võimalik kandidaate esitada kuni 18. augustini.
„Aasta keskkonnategu 2020“ on konkurss, kuhu on kandideerima oodatud keskkonna heaks tehtud asjad, mis innustavad ja on eeskujuks. Tegu peab olema uudne ja mõeldud laiemale avalikkusele.
Keskkonnaministeerium kutsub kuulama keskkonnasõbraliku kohaliku omavalitsuse konkursi tutvustust! 14. aprillil kell 10:00 - 13:00 toimub konkursi infopäev. Kõigil osalejatel palume eelnevalt registreerida.
Keskkonnaministeerium ja Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) kuulutasid välja keskkonnasõbraliku kohaliku omavalitsuse konkursi. Ootame elektroonilisi ankeete kuni 30. aprilli südaööni.
Eesti mullune keskkonnasõbralikem omavalitsus on Saaremaa vald. Keskkonnaministeeriumi ja Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) korraldatud konkursi nominentide hulka pääsesid ka Rakvere linn ja Tartu linn.
Konkursile kandideeris kokku 12 kohalikku omavalitsust: Võru Linnavalitsus Kanepi Vallavalitsus Saku Vallavalitsus Tõrva Vallavalitsus
Keskkonnaministeerium ja Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) kuulutasid välja keskkonnasõbraliku kohaliku omavalitsuse konkursi. Võitja omavalitsus saab KIKi toel enda keskkonnategevust veelgi tõhustada kuni 50 000 euro väärtuses.