Uudised

„Aasta keskkonnategu 2020“ on konkurss, kuhu on kandideerima oodatud keskkonna heaks tehtud asjad, mis innustavad ja on eeskujuks. Tegu peab olema uudne ja mõeldud laiemale avalikkusele.
Keskkonnaministeerium kutsub kuulama keskkonnasõbraliku kohaliku omavalitsuse konkursi tutvustust! 14. aprillil kell 10:00 - 13:00 toimub konkursi infopäev. Kõigil osalejatel palume eelnevalt registreerida.
Keskkonnaministeerium ja Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) kuulutasid välja keskkonnasõbraliku kohaliku omavalitsuse konkursi. Ootame elektroonilisi ankeete kuni 30. aprilli südaööni.
Eesti mullune keskkonnasõbralikem omavalitsus on Saaremaa vald. Keskkonnaministeeriumi ja Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) korraldatud konkursi nominentide hulka pääsesid ka Rakvere linn ja Tartu linn.
Konkursile kandideeris kokku 12 kohalikku omavalitsust: Võru Linnavalitsus Kanepi Vallavalitsus Saku Vallavalitsus Tõrva Vallavalitsus
Keskkonnaministeerium ja Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) kuulutasid välja keskkonnasõbraliku kohaliku omavalitsuse konkursi. Võitja omavalitsus saab KIKi toel enda keskkonnategevust veelgi tõhustada kuni 50 000 euro väärtuses.