Organisatsioon

Tänaseks tuntud teavituskampaania "Hoia merd!" on järk järgult ja ajas kasvanud keskkonnahoidu propageeriv projekt. Projektiga seotud esimesed tegevused said alguse aastal 2014 ning läbi aastate on sellest välja kasvanud kindla sisu, vormi ning kampaaniamärgisega tegevuste sari.

logo.jpg

MTÜ Tamsalu loodi eesmärgiga taastada Tamsalu kitsarööpmelise jaamahoone, koristada ja sorteerida hoonetes olnud olmeprügi. Hoonete lammutamisel saadud materjalid on suunatud taaskasutusse.

 

Farištamo Eller on alates detsembrist teinud keskkonnateemalist taskuhäälingut "Keskkonnahoid on äge!". Iganädalases saates on intervjuu mõne keskkonnaaktivisti või lihtsalt keskkonnast hooliva põneva inimesega.

 

Jäätmeaudit on tööriist, mis aitab haridusasutustel ja kodumajapidamistel kaardistada  jäätmemajanduse hetkeolukorda, annab ülevaate ees ootavatest väljakutsetest ja aitab töötada välja tegevuskava jäätmetega seonduvate probleemide lahendamiseks.

logo-partners-sponsors2.png

Binfree eesmärgiks on liikuda rohelise elustiili poole ja seetõttu pakume ukselt-uksele teenust, millega on võimalik kodudest, ettevõtetelt, restoranidest, baaridest ja hotellidest kokku koguda taarapakendid  ja taaskasutatav klaas.

binfree_logo_png.png

Kompostiljon kutsus ülesse lasteaedu tegema enda hoovialadel sügislehtedest komposti. Kõik lasteaiad, kes osalesid, said märgise "Kompostiv lasteaed".

kompostiljon-tunnustab-lasteaed2_0.jpg