Looduskonverents lasteaedadele "Seikluskasvatuse ja projektõppe kasutamine looduse uurimisel ja hoidmisel" - Tallinna Suur-Pae Lasteaed

Tallinna Suur-Pae Lasteaed korraldab konverentsi juba teist korda. Kui 2020.a. talvel toimus konverents "Avastusõppe kasutamine looduse uurimisel" lasteaias kohapeal ja osalejad olid eelkõige Tallinnast, siis 2021.a toimus konverents veebis ning osalejaid oli üle Eesti.

On väga tore näha, et ühel lasteaial on jõudu ja tahtmist korraldada ise kolleegidele kogemuste vahendamiseks ja üksteiselt õppimiseks konverentse. Praktikute soovitused, materjalide ja kasutatavate meetodite näitamised on väga inspireerivad. Samuti ühendas see konverents väga toredasti eesti ja vene kogukondi - ettekandeid oli mõlemas keeles ning konverentsi eestvedajad  aitasid neid vahendada.

8.märtsil 2021 toimunud konverentsil oli 14 ettekannet ja esinejaid veelgi rohkem, muuhulgas jagati näiteks mere teemalisi projektõppe näiteid, rühma linnu ja puu, orienteerumise ja öömatkade näiteid.

 

tln_suur_pae_la-rk-looduskonverents.jpg