5 -TÄRNILINE PUTUKAHOTELL - VIRGE SARAPU

Viimasel ajal on Eesti lasteaedade õuealadele tekkinud palju putukahotelle. Nii tuli ka meil õpetaja abi Virge eestvedamisel mõte, et miks ka mitte…ka meie õuealale võiks teha ühe korraliku 5-tärnilise PUTUKAHOTELLI.

Mõeldud, tehtud – tuli hakata tegema ettevalmistusi. Uue hotelli ehitamine on päris korralik protsess, kuid Virge juhtimise, materjali organiseerimise, praagi parandamise, sisustuse otsimise all saime me hotelli valmis ühe nädalaga.

PUTUKAHOTELL oma  seitsme korruse ja 28 numbritoaga on ainuke sellelaadne ehitis Nõo valla lasteaedades. Ehitusmaterjalina ja numbritubade sisustuses on kasutatud ainult looduslikku materjali.  Toad on sisustatud käbide, heinakõrte, sambla, puupakkude, trelliste, tammetõrude ja  pillirooga. Sisustamisel kasutasime kohalike lasteaialaste ettepanekuid ja soove – lapsed käisid ise materjali korjamas ja sättisid need hotellitubadesse paika. Seega on iga tuba väga isikupärane ja peaks rahuldama ka kõige nõudlikuma kliendi soovid. Luksuslikus 5-tärnilises  hotellis on kõik toad maast laeni akendega, mida võib nimetada lausa sviitideks. Paljudel tubadel on rõdud ja mõnedel päikeseterrassid. Seitsmekorruselisel hotellil on Vahemere stiilis katuseterrass, kus asub korralik konverentsikeskus ja kus saab vihmase ja sooja ilmaga kasutada basseini ja saunadega spaad. Keldrikorrusel asub ka puidust nektarikelder, kus putukad saavad lõõgastuda. Oleme toonud turule atraktiivsed ja erilised majutuspaketid ning elamused putukatele.

Uus hotell põhineb sajaprotsendiliselt omakapitalil…kui just välja arvata Virge abikaasa kummikud, mis katuseterrassil lillepostamenti asendavad.

Kuidas on hotelli täituvusega praegu? Meie lasteaed loodab putukate huvile kohalikult  heinamaalt, kuid esialgu väga julgeid prognoose ei tee ja arvame, et kindlasti jääb majutuse täituvuse number tugevalt alla meie poolt esialgu püstitatud eesmärkidele. Eilse seisuga oli meie hotellis toa broneerinud kolm kärbest, kaks ämblikku ja pakette kais uurimas ka hinnatundlik kärsakas. Praegust väikest huvi meie hotelli vastu saame põhjendada kehva turunduse ja väikese reklaamikampaaniaga, kuid arvame, et peagi täituvad meie hotellitoad atraktiivsemate putukatega.

 

170511927_4016373208442820_4364615466164720453_n.jpg